O nas

Artykuły do wystroju wnętrz

KIM JESTEŚMY?SOTO Creative Interiors

Jesteśmy młodym, kreatywnym i dynamicznym zespołem ludzi posiadających łącznie kilkadziesiąt lat doświadczenia w kierowaniu biznesem własnym oraz w pracy w korporacjach. Połączyła nas pasja tworzenia, przedsiębiorczość oraz zamiłowanie do pięknych wnętrz. W SOTO skupiamy się na detalach, ponieważ wierzymy, że to one nadają wnętrzom oryginalny i ponadprzeciętny wyraz.

https://www.soto.com.pl/wp-content/uploads/2020/03/img01.jpg

ZOBACZ WIĘCEJOferta

https://www.soto.com.pl/wp-content/uploads/2020/03/img02.jpg

ZOBACZ WIĘCEJKontakt

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?Jakość na lata

Stojaki i wieszaki SOTO wykonane są z dbałością o każdy szczegół, z najwyższej jakości materiałów, w polskiej fabryce. Oferujemy najdłuższą na rynku gwarancję.

NASZE ATUTYZaangażowanie

Wierzymy, że budowanie dobrych relacji świadczy o wartości przedsiębiorstwa, dlatego gwarantujemy naszym klientom kompleksową opiekę doradców SOTO na każdym etapie współpracy.

https://www.soto.com.pl/wp-content/uploads/2020/03/img03.jpg

ZOBACZ WIĘCEJSklep

SOTO Creative InteriorsDetale

Dbałość o detale jest tym, czym pragniemy wyróżniać się od innych produktów na rynku akcesoriów do wnętrz. Każdy z naszych produktów wykonany jest z najwyższą starannością, nie posiada wad konstrukcyjnych ani wizualnych. Elegancji dodaje im unikalna plakietka z wypalonym logo wykonana z drewna tekowego.

KILKA FAKTÓWNaprzeciw oczekiwaniom

83% Polaków deklaruje otwartość na nowe technologie, a aż 78% lubi szukać kreatywnych rozwiązań. O wiele chętniej Polacy skłaniają się ku polskim markom (77%) a aż 67% z nich lubi przebywać w nowoczesnych wnętrzach.
https://www.soto.com.pl/wp-content/uploads/2020/03/img04-640x400.jpg
https://www.soto.com.pl/wp-content/uploads/2020/03/Hashtag05-640x960.jpg

NASZA HISTORIASOTO

Zastanawialiście się czasem jak to jest, że spotykając na swojej drodze tysiące ludzi, potrafimy znaleźć tych, którzy zostają przy nas na dłużej lub nawet „na zawsze”?

Czy patrząc na swoich przyjaciół widzicie cechy, które ich wszystkich ze sobą łączą? Czy są w podobnym wieku, tej samej płci, mają te same zainteresowania, pracują razem? Może mają podobne poglądy polityczne, wyobrażenie o świecie, a może są kompletnie różni i mimo to (lub właśnie dlatego) czujecie się fantastycznie w towarzystwie każdego z osobna i wszystkich razem?

To ogromne szczęście mieć przy sobie ludzi, którzy samą swoją obecnością inspirują, motywują, przy których można zawsze być sobą, mieć otwarte serce, mówić szczerze i czuć się po prostu wolnym.

Co się dzieje, jeśli ich wszystkich wypełnia pasja tworzenia, a zawodowo każdy zajmuje się zupełnie czymś innym?

Pewnego zimowego (ale tylko kalendarzowo) weekendu, nad jajecznicą, ciepłą bułką, pastą kabanosową i herbatą z konfiturą malinową powstaje projekt piątki przyjaciół.

Powstaje SOTO.
https://www.soto.com.pl/wp-content/uploads/2020/02/logo_1.png

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy młodym, kreatywnym i dynamicznym zespołem ludzi posiadających łącznie kilkadziesiąt lat doświadczenia w kierowaniu biznesem własnym oraz w pracy w korporacjach.

© 2020 SOTO Creative Interiors | realizacja Still IT